معرفي هتل ها و هتل آپارتمان هاي تهران، مشهد، اصفهان، شيراز، يزد، مازندران، گيلان، گلستان به همراه هتل هاي جهانگردي

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر جزيره كيش

دو سالي بود كه برادرم در هتل شايان كيش كار مي كرد و خانواده ام نيز هرگاه به جزيره كيش مي رفتند در آن هتل اتاق مي گرفتند. من هم خيلي دوست داشتم كه با آنها بروم ولي فرستش پيش نمي آمد تا آنكه توانستم برنامه هاي خودم را طوري تنظيم كنم كه يك هفته در هتل شايان باشم هتل زيبايي بود هر چه تعريف كنم كم كرده ام در مدتي كه در جزيره بودم به شهر تاريخي حريره پاياب شهر زير زميني كاريز كلبه هور كشتي يوناني ها و ... رفتم پر از امكانات تفريحي بود همه چيز براي يك هفته خوشگذراني آماده بود.


برچسب: هتل شايان كيش، هتل شايان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۳:۳۵ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر بندر عباس

براي نخستين بار بود كه به ايران سفر مي كردم پدر بزرگم توسط انگليسي ها به ايران آمده بود. او هميشه تعريف اين كشور را برايمان مي كرد. وقتي به بندر عباس رسيدم ديگر شب شده بود له هتل هرمز رفتم و اتاقي براي چند روز رزرو كردم در مدتي كه در بندر بودم به تماشاي آثار تاريخي اين شهر مانند قلعه فين حمام گپ حمام و مسجد گله داري بركه هاي باران پل لاتيدان رفتم ولي چيزي كه از همه بيشتر نظر من را به خود جلب كرد معبد هندوها در اين شهر بود .هتل هرمز بندر عباس چون در نزديكي ساحل بود مي توانستم غروب آفتاب را از آنجا ببينم مانند غروب هندوستان زيبا بود هتل امكانات زيادي داشت و پرسنل نيز قادر به صحبت كردن به زبان هاي ديگر بودند و اين كار مرا راحت كرده بود چون فارسي من اصلا خوب نبود.


برچسب: هتل هرمز، هتل هرمز بندر عباس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۳:۱۳ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر جزيره كيش

يك هتل بيست در جزيره زيباي كيش واقعا هتل فلامينگو يكي از دلايلي بود كه من به بهانه اش به كيش سفر مي كردم هتل فلامينگو كيش به تمامي نقاط جزيره مانند بازار زيتون، بازار پانيذ، مركز تجاري كيش، ونوس، بازار مريم، هايپرماركت، اسكله تفريحي جت اسكي، قايق هاي كف شيشه اي و .... نزديك بود در كيش ما به ديدن شهر تاريخي حريره پاياب شهر زير زميني كاريز كلبه هور نيز رفتيم و هر روز غروب را را در پارك ساحلي مرجان و يا كشتي يوناني مي گذرانديم.


برچسب: هتل فلامينگو، هتل فلامينگو كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۲:۵۱ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر قشم

مدتي بود كه به دمبال تاريخچه سد سازي در ايران بودم. به قشم سفر كردم تا بتوانم دو سد قديمي پي پست و كوران كه براي دوره هاي ساسانيان و هخامنشيان بودند را ببينم در آنجا در هتل كيمياي قشم اتاقي گرفتم و از فرستي كه برايم پيش آمده بود استفاده كردم و به ديدن ديگر نقاط ديدني جزيره رفتم مانند غار خربز چاه هاي تل آب يا طلا غار نمك سواحل جزيره و ... رفتم. واقعا دوست نداشتم از جزيره بروم هم هتل كيميا عالي بود و پذيرايي عالي داشت و هم قشم ديدني بود.


برچسب: هتل كيمياي قشم، هتل كيميا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۲:۲۰ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر بندر عباس

بار دوم بود كه بندر سفر مي كردم و با تجربه اي كه در سفر اول كسب كرده بودم مي دانستم هتل بندر عباس كه هتلي كاملا زيبا و مناسب براي من بود كم اتفاق مي افتد كه اتاق خالي داشته باشد به همين خاطر قبل از حركت براي رزرو هتل بندر عباس اقدام كردم. بار اولي كه به بندر رفته بودم تنها توانستم به ديدن قلعه فين خمام گپ معبد هندوها بركه هاي باران بروم و اين بار مي خواستم به ديدن امام زاده شاه محمد تقي مسجد و حمام گله داري بروم چيزي كه بيش از اندازه براي ديدنش لحظه شماري مي كردم ساحل زيباي خليج بود.


برچسب: هتل بندر عباس، رزرو هتل بندر عباس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۱:۵۶ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر جزيره كيش

خيلي وقت بود كه بچه ها قول داده بودم تا آنها را به جزيره كيش ببرم ولي نمي شد تا آنكه امكانش پيش آمد قرار بر اين شد كه شش روز در هتل كيش اتاق بگيرم به همين خاطر براي رزرو هتل كيش اقدام كردم. وقتي به جزيره رسيديم اول به هتل رفتيم و ساكن شديم و بعد از غذا خوردن به گشتن در جزيره پرداختيم. به ديدن بناهاي تاريخي پاياب  شهر زير زميني كاريز كلبه هور شهر تاريخي حريره و ديگر بناها رفتيم. جزيره ساحل مرجاني و پارك دلفين زيبايي داشت و مكاني مناسب براي قايقراني.


برچسب: هتل كيش، رزرو هتل كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۴۱:۳۱ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

هتل زنديه شيراز در نزديكي مجموعه زنديه ه با شكوه و مجلل اگر بناهاي ديدني شيراز را بخواهم نام ببرم در كنار باغ ارم آرامگاه حافظ آرامگاه سعدي باغ جهان نما تخت جمشيد پاسارگاد عمارت شاپوري و .. من نام هتل زنديه را نيز مي برم. شيراز با اين بناهاي ديدني و هتل هاي زيبا به عروس ايران تبديل شده است. گويي واژه زيبايي براي نخستين بار براي اين شهر گفته شده است. يا شايد تنها براي اين شهر ساخته شده است.


برچسب: هتل زنديه شيراز، هتل زنديه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۷:۴۵ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

از عزاداري مردم شيراز در ماه محرم زياد شنيده بودم و خيلي دوست داشتم از نزديك ببينم به همين خاطر تمام كارهايم را راست و ريست كردم تا ده روز محرم را آنجا باشم. براي چند روزي كه قرار بود بمانم هتل بزرگ شيراز را انتخاب كردم جايي مجلل و با شكوه با پذيرايي عالي البته قبل رفتن بايد براي رزرو هتل بزرگ شيراز اقدام مي كردم چون احتمال داشت وقتي به آنجا مي روم اتاق خالي نداشته باشد. در ده روزي كه آنجا بودم شب ها براي عزاداري به شاه چراغ مي رفتم و روزها به تماشاي بناهاي ديدني اين شهر مانند پاسارگاد تخت جمشيد باغ ارم آرامگاه خواجوي كرماني مقبره سعدي حافظيه مي رفتم.


برچسب: هتل بزرگ شيراز، رزرو هتل بزرگ شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۷:۲۳ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

براي من كه رشته تاريخ را مي خواندم بهترين شهر براي سفر شيراز بود شهري با قدمت چندين هزار سال با بناهاي ديدني بناهايي كه نظير ندارند مانند پاسارگاد و تخت جمشيد بازار و حمام وكيل ارگ كريم خان. قرار بود به هتل چمران بروم به همين خاطر به سايت هتل چمران رفتم و براي يك هفته رزرو كردم هتل خوبي بود. در مدتي كه در شيراز بودم علاوه بر بناهاي قديمي به آرامگاه سعدي حافظيه و مقبره خواجوي كرماني و باغ ارم هم سر زدم واقعا شهر زيبايست شيراز.


برچسب: هتل چمران، سايت هتل چمران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۶:۴۶ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

شايد بار پنجم و يا ششم بود كه شيراز مي رفتم هر بار كه به شيراز مي رفتم در هتل بزرگ چمران اتاق مي گرفتم و در مدتي كه در اين شهر بودم به تماشاي باغ ارم عمارت كلاه فرنگي باغ نارنجستان قوام تخت جمشيد پاسارگاد آرامگاه شعراي بزرگ سعدي و حافظ و .... مي رفتم .اين بار نيز مي خواستم در هتل چمران شيراز اتاق بگيرم ولي اتاق خالي نداشتند حالا مانده ام به كدام يك از هتل ها بروم.


برچسب: هتل بزرگ چمران، هتل چمران شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۶:۱۷ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

مگر مي شود به شيراز رفت و در هتلي جز هتل هما شيراز ماند به همين خاطر به سايت هتل هما شيراز رفتم تا اتاقي رزرو كنم از شانسم اتاق خالي داشتند و من براي چهار روز اتاق را رزرو كردم وقتي به شيراز رسيديم ظهر بود و چون خيال مان از بابت هتل راحت بود به آرامگاه سعدي و حافظيه رفتيم و براي ناهار به هتل رفتيم. در چند روزي كه در شيراز بوديم به ديدن تخت جمشيد پاسارگاد ارگ كريم خان باغ ارم حمام و مسجد وكيل باغ ارم باغ جهان نما عمارت شاپوري و ديگر نقاط ديدني اين شهر رفتيم.


برچسب: هتل هما شيراز، سايت هتل هما شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۵:۲۵ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

هر بار كه به هتل پرسپوليس شيراز مي رفتم ياد او مي افتادم ياد زماني كه با هم به آرامگاه سعدي و حافظيه و تخت جمشيد مي رفتيم. براي بار اول كه با هم بيرون رفتيم به تخت جمشيد و پاسارگاد رفتيم هرگاه به يك نقطه از شهر مي رفتيم يك بار باغ ارم بار ديگر به باغ نارنجستان قوا و عمارت شاپوري و عمارت كلاه پهلوي. نمي دانم از شانس من بود يا او كه من ناخواسته براي رزرو هتل پرسپوليس شيراز اقدام كردم. از اين ماجرا دو سال مي گذرد و من از اين هتل با شكوه را براي ماندن انتخاب كردم بسيار خوشحالم.


برچسب: هتل پرسپوليس شيراز، رزرو هتل پرسپوليس شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۵:۰۲ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

داشتم به آلبوم عكس نگاه مي كردم، عكس هايي كه از شيراز با هم انداخته بوديم واقعا شيراز شهر زيبايي بود پر از بناهاي تاريخي كه با انسان حرف مي زدند گويي خالق شان  روحش را در آنها دميده بود بناهايي همچو تخت جمشيد پاسارگاد ارگ كريم خان. وقتي به آرامگاه سعدي و حافظ مي رفتي انگار جادو مي شدي طوري سخن مي گفتي كه گويي بيست سال است شاعري در باغ هاي ارم و جهان نما كه بوي تازگي و جواني مي داد روح آدم زنده مي شد اي كاش مي توانستم برايتان بيشتر بگويم هر چند تا از نزديك نبينيد هرگز باورتان نمي شود. اگر خواستيد به شهر شيراز برويد يا در هتل ستارگان اتاق بگيريد و يا در هتل پرسپوليس چون هم زيبا و با شكوه هستند و هم پذيرايي  عالي دارند.


برچسب: هتل ستارگان، هتل پرسپوليس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۳۵ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

با همكارانم قرار گذاشتيم دو هفته ديگر به شيراز برويم از آخرين باري كه به شيراز رفتم زياد نمي گذشت دوران دانشجويي را در آن شهر گذرانده بودم هميشه آخر هفته ها به يكي از بناهاي ديدني اين شهر مانند پاسارگاد تخت جمشيد  حافظيه آرامگاه سعدي عمارت كلاه فرنگي باغ ارم بازار وكيل مي رفتيم. چون شهر را مي شناختم قرار شد كارهاي هتل و بليط را من انجام دهم. هميشه دوست داشتم در هتل ستارگان شيراز كه نماي زيبايي از بيرون داشت و از شيرازي ها زياد تعريفش را شنيده بودم اتاق بگيرم ولي از شانس بد من اتاق خالي نداشت به همين خاطر براي رزرو هتل جام جم شيراز اقدام كردم كه اتاق خالي داشت هتل خوبي بود و دوستانم از اين كه من اين هتل را انتخاب كرده بودم راضي بودند.


برچسب: رزرو هتل جام جم شيراز، هتل ستارگان شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۵۸ توسط:گردشگري موضوع:

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر شيراز

چند باري بود كه توست تور به شيراز مي رفتم شهر بسيار زيبايي بود مردمان خوبي هم داشت با تور قبلي كه آمده بودم ما را به هتل اليزه شيراز كه هتل زيبايي بود بردند ولي اين بار ما را به هتل جام جم شيراز بردند واقعا هتل خوبي بود توري كه من ثبت نام كرده بودم پنج روزه بود و قرار بود ما را به ديدن آرامگاه سعدي پاسارگاد باغ نارنجستان قوام ارگ كريم خان حمام وكيل باغ ارم و باغ جهان نما عمارت شاپوري عمارت كلاه پهلوي و چند جاي ديگر ببرند.


برچسب: هتل اليزه شيراز، هتل جام جم شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۲۹ توسط:گردشگري موضوع: