معرفي هتل ها و هتل آپارتمان هاي تهران، مشهد، اصفهان، شيراز، يزد، مازندران، گيلان، گلستان به همراه هتل هاي جهانگردي

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر يزد

هر چه به آنها گفتم كه براي رزرو هتل پارسيان يزد و يا هتل لاله يزد قبل از رفتن به يزد اقدام كنيد گوش نكردند و راه افتاديم وقتي به يزد رسيديم هر دو هتل پر بودند و جاي خالي نداشتند ولي باز شانس آورديم كه يكي از آنها صبح روز بعد يكي از مسافرانش مي رفت و ما مي توانستيم جاي او برويم. در شبي كه اتاق نداشتيم تصميم گرفتيم در بيابان و در چادر شب را صبح كنيم. واقعا شب به يادماندي بود اگر از من مي شنويد براي يك شب هم كه شده امتحان كنيد. در يزد چند روزي بوديم كه در اين مدت به ديدن چشمه  غربالبيز آبشار دره گاهان مجموعه امير چقماق باغ دولت آباد و ... رفتيم.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1394/9/30 ساعت: ۱۳ توسط:hotelneshin :

معرفي هتل ها و مراكز اقامتي شهر يزد

اگر مي خواهيد خشكي و سر سبزي را در يكجا ببينيد به يزد برويد. شهري كه مراسم عزاداران حسينيش ديدنيست. شهري در مركز ايران با هتل هايي كه بعضي از آنها به سبك قديمي ساخته شده اند مانند هتل كهن كاشانه و برخي ديگر مدرن مانند هتل پارسيان يزد كه يك شكوه و جلاي خود را دارند شهر كهن پر از بناهاي ديدني همچو باغ دولت آباد آتشكده مجموعه امير چقماق مدرسه ضيائيه آب انبارهاي قديمي خانه لاري ها و... .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1394/9/30 ساعت: ۱۳ توسط:hotelneshin :

يزد جاذبه هاي گردشگري و هتل ها

روستاي مزرعه كلانتر از توابع بخش مركزي شهرستان ميبد يزد از شمال به مزرعه رفيع آباد و از جنوب به مزرعه قاسم آباد محدود مي‌شود, ارتفاع روستاي مزرعه كلانتر از سطح دريا در حدود 1102 متر است و اقليمي گرم و خشك دارد, آب و هواي هتل صفائيه يزد در فصول بهار و پاييز نسبتاً خنك است, روستاي مزرعه كلانتر يكي از نقاط تاريخي و ارزشمند استان يزد به شمار مي‌آيد, در هتل پارسيان يزد آثاري از آب انبارهاي قديمي، آسياب‌هاي آبي و بقاياي قلعة تاريخي به جا مانده است, قدمت اين قلعه به دوره‌هاي پيش از اسلام مي‌رسد,


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1394/7/30 ساعت: ۰۴ توسط:hotelneshin :